29. epizoda Podle sebe

V dnešní epizodě vám představím velmi zajímavou olomouckou bytost, a to Alex Martinu Běhalovou z projektu Tiny Life. Alex je neskutečně pozitivní člověk, který se zajímá o jógu, bylinky, aromaterapii, tvoří kurzy přírodní kosmetiky či podcast Lesní stezkou, kde nedávno vyšel i rozhovor se mnou. Určitě se i na její podcast mrkněte, má tam zajímavá témata i hosty.

Berte ten dnešní díl jako příležitost se zastavit, zpomalit, dopřát si trochu péče. V rozhovoru s Alex si totiž povídáme o tom, jak si vytvořit zimní pohodu, naladit se, dopřát si teď ke konci roku sebe-reflexi. Alex se podělí i o konkrétní tipy, které praktikuje ona sama.

Jak si dopřát to správné “útulno” dánsky hygge či jaké bylinky či éterické oleje teď na zimu zvolit?
To vše a nejen to se dozvíte v dnešní epizodě podcastu, jdeme na to!

Odkazy k podcastu:

    K poslechu ve vaší oblíbené aplikaci

    Podpoř tvorbu podcastu

    Baví vás Podle sebe, dává vám to smysl? Tvorbu podcastu můžete podpořit na platformě Patreon. 

    Na co vaši podporu využiju? 

    Peníze vnímám, že nejsou sprosté slovo. Je to pro mě energie. A té dávám do podcastu a práce s komunitou Podle sebe hodně. 
    Chtěla bych, aby podcastování a tvorba aktivit okolo Podle sebe byla do budoucna moje pracovní náplň, i proto pokud vás podcast baví a zajímá, můžete mi pomoct tohoto snu dosáhnout. 

     Buďme spolu v kontaktu

     Do mailu posílám jen to co mi přijde důležité. V dnešní době vnímám, že to je jediný spolehlivý nástroj, jak se dostat do kontaktu s lidmi, kteří o to mají zájem. Velmi si vážím každého kontaktu a respektuji zásady zpracování osobních údajů.