Život podle sebe

Podle sebe vzniklo z čistého nadšení a radosti v roce 2018 jako podcast. Založila jsem projekt s vizí a touhou zlepšovat lidem životy inspirativním sdílením a příběhy. Hlavními tématy byly a stále jsou seberozvoj a život podle sebe

Krásnou zpětnou vazbou bylo, že za necelý rok, co podcast běžel, si jej poslechlo bezmála 30 000 posluchačů.

Linda Martišková, zakladatelka projektu

Touha po hlubokých rozhovorech

 

KARTY PODLE SEBE

V roce 2019 vznikla myšlenka na karty Podle sebe, aby posluchači podcastu Podle sebe měli nástroj, jak na svém rozvoji aktivně pracovat a zapojit do něj i své blízké. Od samotné myšlenky po realizaci karet to trvalo celkem 3 měsíce a první balíčky poznávacích karet spatřily světlo světa v červenci 2019. 

Karty našly oblibu jak u posluchačů podcastu, tak u lidí, kteří toužili přeskočit “povídání o počasí” a chtěli se ponořit do hlubokých rozhovorů nejen se svými blízkými. 

 

KARTY PRO DĚTI A DOSPĚLÉ

Po pozitivním ohlasu na karty Podle sebe jsme v roce 2020 vydali další edici, a to karty pro děti a dospělé. Máme na ně úžasné ohlasy! Proto jsme vydali i druhou edici karet pro děti a dospělé. Děti, které nejsou obvykle tolik upovídané, se u karet krásně rozpovídají. Karty jsou tedy častým pomocníkem pro rodiče a učitele ve škole.

KARTY PRO PARTNERY

O rok později v roce 2021 vznikla další edice karet, tentokrát karty pro partnery. My tuhle edici moc rádi využíváme! Zpestřuje nám partnerské večery, ale také nám pomáhá se dostat od rodinných provozních záležitostí k hlubším rozhovorům.

Velkou podporou u zrodu a vývoje celého projektu byl můj muž Jirka Martišek.

Poznání sama sebe

S Jirkou se také oba věnujeme koučování. Díky své koučovací praxi pomáháme lidem naplňovat své sny a žít tak, jak si skutečně přejí. Věříme, že každý z nás má v sobě odpovědi na své otázky, jen je potřeba je objevit. 

Kromě tradičního koučování oba rádi využíváme metodu sebepoznání prostřednictvím psaní do deníku. Protože vidíme, jak moc to lidem pomáhá, rozhodli jsme se zprostředkovat tuto metodu ostatním skrze Sebekoučovací deník, což je zatím naše poslední společné dílo. Dali jsme do něj pečlivě vybraná cvičení a otázky, které se nám nejvíce osvědčily v praxi.

Tým Podle sebe

 

Linda je zkušená koučka a podnikatelka s vášní pro seberozvoj. Založila projekt „Podle sebe“, který začal jako podcast a později se proměnil v úspěšné podnikání díky prodeji seberozvojových karet. Je srdcem Podle sebe a také mámou dvou kluků. Absolvovala koučovací výcvik u Magdaleny Vokáčové a je známá svým „laskavým koučováním“, kterým pomáhá lidem žít podle svých představ.

 

Jirka je expert na neurolingvistické programování (NLP), což je sada principů a technik pro účinnou práci s lidskou myslí, využívaná pro koučink i terapii. Díky svým dovednostem v NLP pomáhá lidem překonávat psychické bloky. Jako certifikovaný trenér NLP předává své znalosti dál, ať už formou individuálního mentoringu nebo mezinárodně certifikovaného výcviku.

Markét je pravá ruka Lindy s Jirkou. Pomáhá s webem, newslettery i grafikou. 

Kačka se stará o zákaznickou podporu a administrativní záležitosti.

Dana balí a odesílá veškeré balíčky, které potom putují k vám domů. 

Byli jsme i v jiných podcastech jako hosté

Podle sebe v médiích

Blesk pro ženyprosinec 2021

Rodiče.com prosinec 2021

Mámin koutekprosinec 2020