14. epizoda Podle sebe

Dnes si budu povídat s Anetou Adamčíkovou, majitelkou Biorythme.cz, která vyrábí přírodní, vyvoněnou kosmetiku. Biorythme jsem objevila na Design marketu v Praze a protože vždycky ráda hledám nové produkty z přírodní kosmetiky, ta jejich mě moc zaujala, i proto jsem moc ráda, že Aneta kývla na rozhovor.

Vlastní značka kosmetiky je Anetin splněný sen, jak to celé začalo, jak to financovala a jak vypadá Anetin pracovní den? Nejen o tom si budeme v dnešním díle povídat.

V rámci povídání jsme se dostali i k Instagramové autenticitě, k tomu co Anet inspiruje anebo to, proč je jedno, co si o nás myslí ostatní.

Anet mi přijde jako nesmířně inspirativní a moudrá žena, tak doufám, že se rozhovor bude líbit i vám. Přeji příjemný poslech

 

Odkazy k podcastu: 

K poslechu ve vaší oblíbené aplikaci

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
IMG_5293
DSC_0263

Podpoř tvorbu podcastu

Baví vás Podle sebe, dává vám to smysl? Tvorbu podcastu můžete podpořit na platformě Patreon. 

Na co vaši podporu využiju? 

Peníze vnímám, že nejsou sprosté slovo. Je to pro mě energie. A té dávám do podcastu a práce s komunitou Podle sebe hodně. 
Chtěla bych, aby podcastování a tvorba aktivit okolo Podle sebe byla do budoucna moje pracovní náplň, i proto pokud vás podcast baví a zajímá, můžete mi pomoct tohoto snu dosáhnout. 

    Buďme spolu v kontaktu

    Do mailu posílám jen to co mi přijde důležité. V dnešní době vnímám, že to je jediný spolehlivý nástroj, jak se dostat do kontaktu s lidmi, kteří o to mají zájem. Velmi si vážím každého kontaktu a respektuji zásady zpracování osobních údajů.