9. epizoda Podle sebe

V dnešním díle podcastu si na téma finance povídám s Jarkou Kořenou z Finanční rodiny, kde pomáhají lidem s financemi. Kam je vhodně investovat, jak si rozdělit výplatu, taky můžou pomoct s celkovou finanční strategií. Jejich produktem je taky desková hra Finanční svoboda, což je první hra, která vás naučí hospodařit s penězi.

S Jarkou se v rozhovoru bavíme o financích, o tom co můžeme udělat, abychom jich v životě měli víc, anebo třeba o tom, jak je důležitá otevřenost každého z nás se v této oblasti neustále vzdělávat. Pokud čekáte návod na to, jak rychle a instantně zbohatnout, tak to se tu fakt nedozvíte, pokud vás ale zajímá, co můžete na každodenní bázi začít DNES, tak si rozhovor určitě poslechněte.

Odkazy k podcastu:

Celý tým Finanční rodiny – zdroj: Jarka Kořená
Hraní hry na Mistrovství ČR ve Finanční svobodě – zdroj: Jarka Kořená

K poslechu ve vaší oblíbené aplikaci

Podpoř tvorbu podcastu

Baví vás Podle sebe, dává vám to smysl? Tvorbu podcastu můžete podpořit na platformě Patreon. 

Na co vaši podporu využiju? 

Peníze vnímám, že nejsou sprosté slovo. Je to pro mě energie. A té dávám do podcastu a práce s komunitou Podle sebe hodně. 
Chtěla bych, aby podcastování a tvorba aktivit okolo Podle sebe byla do budoucna moje pracovní náplň, i proto pokud vás podcast baví a zajímá, můžete mi pomoct tohoto snu dosáhnout. 

    Buďme spolu v kontaktu

    Do mailu posílám jen to co mi přijde důležité. V dnešní době vnímám, že to je jediný spolehlivý nástroj, jak se dostat do kontaktu s lidmi, kteří o to mají zájem. Velmi si vážím každého kontaktu a respektuji zásady zpracování osobních údajů.