12. epizoda Podle sebe

Tak moc jsem si přála být vyzpovídaná do podcastu Podle sebe, abyste mě mohli lépe poznat a snad tak trochu pochopili, proč to pro vás všechno dělám, až jsem potkala úžasnou bytost Kristýnu Klímovou, z podcastu O kousek blíž….a stalo se..

Na trase Santiago de Chile – Praha jsme se spojily a tenhle díl pro vás natočily.
Natočila jsem pro vás už 11 dílů a pokud nepatříte do sekce “známe Lindu už dlouho”, tak vůbec asi netušíte, kdo je ta holka, co k vám mluví od mikrofonu.
V tomhle díle podcastu se tak trošku můžete podívat pod pokličku na to, co se mi honí hlavou, proč podcastuju, co dělám, co je pro mě důležité.
Kristýna podcast moderuje a ptá se úplně skvěle. Natočila dalších 5 dílů podcastu O kousek blíž a v dalším díle podcastu Podle sebe, se můžete těšit, protože ji naopak vyzpovídávám já.

 

Odkazy k podcastu O kousek blíž:

Odkazy k Lindě: 

K poslechu ve vaší oblíbené aplikaci

Podpoř tvorbu podcastu

Baví vás Podle sebe, dává vám to smysl? Tvorbu podcastu můžete podpořit na platformě Patreon. 

Na co vaši podporu využiju? 

Peníze vnímám, že nejsou sprosté slovo. Je to pro mě energie. A té dávám do podcastu a práce s komunitou Podle sebe hodně. 
Chtěla bych, aby podcastování a tvorba aktivit okolo Podle sebe byla do budoucna moje pracovní náplň, i proto pokud vás podcast baví a zajímá, můžete mi pomoct tohoto snu dosáhnout. 

    Buďme spolu v kontaktu

    Do mailu posílám jen to co mi přijde důležité. V dnešní době vnímám, že to je jediný spolehlivý nástroj, jak se dostat do kontaktu s lidmi, kteří o to mají zájem. Velmi si vážím každého kontaktu a respektuji zásady zpracování osobních údajů.