19. epizoda Podle sebe

Tentokrát si budu povídat s Kateřinou Vackovou, zakladatelkou neziskové organizace Loono, která školí lidi v oblasti prevence. Možná znáte jejich kampaně: #prsa koule, žiješ srdcem anebo teď novou kampaň #doledobry, pro kterou právě teď vybírají peníze na Hithit.cz a můžete je tam podpořit.
Katka má za sebou silný životní příběh, kdy ji ve 22 letech diagnostikovali zhoubný nádor vaječníku. Vyléčila se a rozhodla se svým příběhem inspirovat další mladé lidi. 
Před 5 lety organizaci Loono založila, ze školního projektu se postupem času a zkušeností stala profesionální organizace. Je to žena, která do podcastu Podle sebe rozhodně patří, už třeba i tím, že si svou cestu, v mých očích, Podle sebe našla.
Kateřina se mnou v rozhovoru sdílí, co je pro ni v podnikání důležité, jak přistupují v Loono k testování nových nápadů anebo proč nechce plánovat zadní dvířka.
Rozhovor s Katkou vnímám jako velmi inspirativní, její zápal a nadšení pro dobrou věc jsou obdivuhodné, tak doufám, že se to naším povídáním přenese i k vám. Přeju příjemný poslech a jdeme na to!

 

Odkazy k podcastu: 

  K poslechu ve vaší oblíbené aplikaci

  #doledobrý kampaň Autor: Petr Vágner
  #doledobrý kampaň Autor: Petr Vágner
  Tým Loono, autor fotky: Martin Faltejsek
  #prsakoule - autor fotky: Jan Nechvíle

  Podpoř tvorbu podcastu

  Baví vás Podle sebe, dává vám to smysl? Tvorbu podcastu můžete podpořit na platformě Patreon. 

  Na co vaši podporu využiju? 

  Peníze vnímám, že nejsou sprosté slovo. Je to pro mě energie. A té dávám do podcastu a práce s komunitou Podle sebe hodně. 
  Chtěla bych, aby podcastování a tvorba aktivit okolo Podle sebe byla do budoucna moje pracovní náplň, i proto pokud vás podcast baví a zajímá, můžete mi pomoct tohoto snu dosáhnout. 

   Buďme spolu v kontaktu

   Do mailu posílám jen to co mi přijde důležité. V dnešní době vnímám, že to je jediný spolehlivý nástroj, jak se dostat do kontaktu s lidmi, kteří o to mají zájem. Velmi si vážím každého kontaktu a respektuji zásady zpracování osobních údajů.