11. epizoda Podle sebe

Matouš Vinš je pro mě příkladem renesančního člověka – autor Travel Bible, cestovatel, fotograf, videotvůrce, zakladatel komunity LeapMakers a mohla bych s vyjmenováváním pokračovat. Především se však cítí jako tvůrce a to máme s Matoušem společné.Rozhovor s Matoušem je pro mě fakt čistá radost. Několikrát jsem si s Matoušem povídala pro jeho podcast na Travel Bibli a mám radost, že jsem ho konečně mohla pozvat do mého podcastu, Podle sebe.

Povídáme si dost uvolněně o práci na dálku, cestování, jeho zážitcích z Keni, kterou Matouš nedávno navštívil. Taky naťukáváme to, jak moc je podle nás důležité se ve světě zapojit, třeba jako dobrovolník a pomoct někomu nějakou drobnou činností a tím tak dlouhodobě přinášet know-how a pomoc do zemí, kde to chybí.  

Matouš Vinš a Petr Novák – zakladatelé Travel Bible, autor fotky: Matouš Vinš
Keňa, autor fotky: Matouš Vinš
Keňa, autor fotky: Matouš Vinš
autor fotky: Matouš Vinš

K poslechu ve vaší oblíbené aplikaci

Podpoř tvorbu podcastu

Baví vás Podle sebe, dává vám to smysl? Tvorbu podcastu můžete podpořit na platformě Patreon. 

Na co vaši podporu využiju? 

Peníze vnímám, že nejsou sprosté slovo. Je to pro mě energie. A té dávám do podcastu a práce s komunitou Podle sebe hodně. 
Chtěla bych, aby podcastování a tvorba aktivit okolo Podle sebe byla do budoucna moje pracovní náplň, i proto pokud vás podcast baví a zajímá, můžete mi pomoct tohoto snu dosáhnout. 

    Buďme spolu v kontaktu

    Do mailu posílám jen to co mi přijde důležité. V dnešní době vnímám, že to je jediný spolehlivý nástroj, jak se dostat do kontaktu s lidmi, kteří o to mají zájem. Velmi si vážím každého kontaktu a respektuji zásady zpracování osobních údajů.