8. epizoda Podle sebe

Nemůžeme si život vychutnávat na plno, když nás každý měsíc trápí menstruační bolesti, i proto bychom se měli snažit odhalit příčinu bolestí a zatočit s ní. Mnohdy je však cesta dlouhá a trnitá. O to všem si budu v dnešním rozhovoru povídat s Petrou Mikulcovou, zakladatelkou projektu #MamSveDny.

V rozhovoru se mj. třeba dozvíte jaké mohou být příčiny menst.bolestí, jak si od bolesti ulevit a na koho se v případně neustupující bolesti obrátit.
Téma menstruace je v naší společnosti tak trochu tabu, i proto mi přijde důležité se o tom bavit, týká se to přeci jen nás všech

Odkazy k podcastu:

K poslechu ve vaší oblíbené aplikaci

Podpoř tvorbu podcastu

Baví vás Podle sebe, dává vám to smysl? Tvorbu podcastu můžete podpořit na platformě Patreon. 

Na co vaši podporu využiju? 

Peníze vnímám, že nejsou sprosté slovo. Je to pro mě energie. A té dávám do podcastu a práce s komunitou Podle sebe hodně. 
Chtěla bych, aby podcastování a tvorba aktivit okolo Podle sebe byla do budoucna moje pracovní náplň, i proto pokud vás podcast baví a zajímá, můžete mi pomoct tohoto snu dosáhnout. 

    Buďme spolu v kontaktu

    Do mailu posílám jen to co mi přijde důležité. V dnešní době vnímám, že to je jediný spolehlivý nástroj, jak se dostat do kontaktu s lidmi, kteří o to mají zájem. Velmi si vážím každého kontaktu a respektuji zásady zpracování osobních údajů.