18. epizoda Podle sebe

Dnes si povídám s Pavlem Ovesným. V rozhovoru se bavíme o volné noze, kde je Pavel už 15 let, o mastermind jako o nástroji pro seberozvoj či rozvoj vašeho projektu. V rámci Podle sebe fb skupiny už jsem pár online mastermind setkání vykopla a ráda bych v tom pokračovala a ostatní k tomu inspirovala. A pokud teď nevíte o čem mluvím, možná i proto byste si dnešní díl měli poslechnout a zjistit, o čem je řeč. Ještě na konci podcastu vám k Mastermind Podle sebe řeknu více informací. 
Dále se v rozhovoru bavíme o veganství, Pavlově webu vegmania.cz anebo o půstování, které v době rozhovoru Pavel aktivně prožívá.
Rozhovor jsme nahrávali opět na dálku, tak prosím omluvte kvalitu zvuku. Doufám, že vás bude náš rozhovor bavit, stejně jako mě. Přeju příjemný poslech!

 

Odkazy k podcastu: 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
punk-pod-titulni
veganstvi-kurz

Všechny uvedené fotografie jsou od Pavla Ovesného. 

K poslechu ve vaší oblíbené aplikaci

Podpoř tvorbu podcastu

Baví vás Podle sebe, dává vám to smysl? Tvorbu podcastu můžete podpořit na platformě Patreon. 

Na co vaši podporu využiju? 

Peníze vnímám, že nejsou sprosté slovo. Je to pro mě energie. A té dávám do podcastu a práce s komunitou Podle sebe hodně. 
Chtěla bych, aby podcastování a tvorba aktivit okolo Podle sebe byla do budoucna moje pracovní náplň, i proto pokud vás podcast baví a zajímá, můžete mi pomoct tohoto snu dosáhnout. 

    Buďme spolu v kontaktu

    Do mailu posílám jen to co mi přijde důležité. V dnešní době vnímám, že to je jediný spolehlivý nástroj, jak se dostat do kontaktu s lidmi, kteří o to mají zájem. Velmi si vážím každého kontaktu a respektuji zásady zpracování osobních údajů.