27. epizoda Podle sebe

Krásný den přeju u poslechu dalšího rozhovoru Podle sebe, tentokrát jsem si do podcastu pozvala holky z projektu Pokojovky, respektive 2/3 členů, Anet a Rozi. Třetí členka týmu, Zuzka, je totiž čerstvě na mateřské. Pokud Pokojovky neznáte, tak si možná už ze samotného názvu domyslíte, že jde o projekt, který se zabývá pokojovými rostlinkami. 
Naprosto mě fascinuje a těší, jak se Pokojovkám podařilo organicky během relativně krátké doby vyrůst. Od zelených pop-up stánků, až po vydání vlastní knížky nejen pro začátečníky, jak se o pokojovky starat, workshopy,  e-shop, kde si můžete pořídit základní zelenou výbavu až po zelené realizace do firem. 
Jsem hodně velkým fandou toho, když věci vznikají postupně, na pohodu a je z toho cítit obrovské zapálení a láska. A to já z projektu Pokojovky, i po osobním setkání fakt cítím. Holky spojuje taky přátelství a společný stejný background z marketingu, díky kterému se jim podle mě práce na projektu o to lépe dostává k lidem. 
V rozhovoru se dozvíte, jak projekt Pokojovky vznikl, jak se dá skloubit práce s mateřstvím, jaké je to vydat vlastní knihu, jak se holky nově učí být spíše “službou”, než jen dodávat produkty.
Myslíte si, že si holky s rostlinkami povídají anebo tušili jste, že existuje fobie z kytek? Nejen o tom všem si v dnešním rozhovoru povídáme. 
A schválně, kolikrát tentokrát v rámci rozhovoru napočítáte sousloví podle sebe
Přeju příjemný poslech a jdem na to! 

Odkazy k podcastu:

    K poslechu ve vaší oblíbené aplikaci

    Fotky jsou z archivu Pokojovky

    Kniha Pokojovky
    Kniha Pokojovky
    řasokoule
    Řasokoule

    Podpoř tvorbu podcastu

    Baví vás Podle sebe, dává vám to smysl? Tvorbu podcastu můžete podpořit na platformě Patreon. 

    Na co vaši podporu využiju? 

    Peníze vnímám, že nejsou sprosté slovo. Je to pro mě energie. A té dávám do podcastu a práce s komunitou Podle sebe hodně. 
    Chtěla bych, aby podcastování a tvorba aktivit okolo Podle sebe byla do budoucna moje pracovní náplň, i proto pokud vás podcast baví a zajímá, můžete mi pomoct tohoto snu dosáhnout. 

     Buďme spolu v kontaktu

     Do mailu posílám jen to co mi přijde důležité. V dnešní době vnímám, že to je jediný spolehlivý nástroj, jak se dostat do kontaktu s lidmi, kteří o to mají zájem. Velmi si vážím každého kontaktu a respektuji zásady zpracování osobních údajů.