16. epizoda Podle sebe

V dnešním díle si budu povídat s dvěma ženami, Petruccyou a Petrou, které spolutvoří projekt Pura Vida. Že ještě Pura Vida neznáte? Jak se píše u nich na webu: Pura Vida není jen značka oblečení. Je to životní styl pro ty, kteří mají rádi barvy a pohyb v srdci.

V jejich sortimentu můžete najít moc pěkné a stylové kousky oblečení, ať už na sport či do města, plné barev, zajímavých střihů a hlavně dost pohodlný. 

Pura Vida jsem objevila, když jsem žila v Brně a hned jsem se do jejich projektu zamilovala. Můj šatník mi od té doby zdobí pár kousků jako legíny a mikina, s nápisem Karma není zdarma. To oblečení má na mě takový efekt, že se cítím sebevědoměji a rozradostňují mi mé dny. Ono to chce totiž trochu odvahy, vyměnit nevýrazné černé, šedé barvy za tyhle velmi barevné kousky. 
Jejich práci obdivuju hlavně proto, že do toho dávají kus srdce, a to je znát. Tvoří produkty plné barev a lásky. 

V uvolněném rozhovoru se mj. bavíme o tom, jaké zkušenosti Pura vida pomohly při startu podnikání, z čeho mají strach, proč už nikdy nechtějí opakovat Vánoce z loňského roku anebo holky sdílí to, že nikdy nestavěly svoje podnikání na velkém přátelství. 

Rozhovor jsme natáčely na dálku – Petra a Petruča byli v jejich showroomu na Minské v Brně a já na jihu Španělska, v Malaze. 

Doufám, že si rozhovor užijete, stejně jako my, příjemný poslech!

 

Odkazy k podcastu: 

Všechny uvedené fotografie jsou od holek z Pura Vida, mnohem více krásných fotek a informací najdete přímo na jejich stránkách www.puravidashop.cz

K poslechu ve vaší oblíbené aplikaci

Podpoř tvorbu podcastu

Baví vás Podle sebe, dává vám to smysl? Tvorbu podcastu můžete podpořit na platformě Patreon. 

Na co vaši podporu využiju? 

Peníze vnímám, že nejsou sprosté slovo. Je to pro mě energie. A té dávám do podcastu a práce s komunitou Podle sebe hodně. 
Chtěla bych, aby podcastování a tvorba aktivit okolo Podle sebe byla do budoucna moje pracovní náplň, i proto pokud vás podcast baví a zajímá, můžete mi pomoct tohoto snu dosáhnout. 

    Buďme spolu v kontaktu

    Do mailu posílám jen to co mi přijde důležité. V dnešní době vnímám, že to je jediný spolehlivý nástroj, jak se dostat do kontaktu s lidmi, kteří o to mají zájem. Velmi si vážím každého kontaktu a respektuji zásady zpracování osobních údajů.