31. epizoda Podle sebe

Původně jsem další epizodu před porodem neplánovala, ale měla jsem nutkání se s vámi podělit o zkušenosti z mého předporodního rituálu a zároveň posdílet, jak téma rituálů vnímám, jaké s tím mám zkušenosti a lepší než blogový článek mi přišlo, nahrát téma jako podcast, když už podcast mám 🙂 

Rituály (ceremonie, oslavy) doporučuju provádět kdykoliv vycítíte, že je na to správná příležitost. Můžou to být důležité i méně důležité momenty a co je na tom krásný, že si to dost můžete nadesignovat podle sebe. 

Odkazy k podcastu:

    K poslechu ve vaší oblíbené aplikaci

    Fotky z předporodního rituálu (prosinec 2019) 

    Fotky z Portugalska, kde jsme si s mužem dělali rituál před návratem po 8 měsících v zahraničí do Čech. 

    Podpoř tvorbu podcastu

    Baví vás Podle sebe, dává vám to smysl? Tvorbu podcastu můžete podpořit na platformě Patreon. 

    Na co vaši podporu využiju? 

    Peníze vnímám, že nejsou sprosté slovo. Je to pro mě energie. A té dávám do podcastu a práce s komunitou Podle sebe hodně. 
    Chtěla bych, aby podcastování a tvorba aktivit okolo Podle sebe byla do budoucna moje pracovní náplň, i proto pokud vás podcast baví a zajímá, můžete mi pomoct tohoto snu dosáhnout. 

     Buďme spolu v kontaktu

     Do mailu posílám jen to co mi přijde důležité. V dnešní době vnímám, že to je jediný spolehlivý nástroj, jak se dostat do kontaktu s lidmi, kteří o to mají zájem. Velmi si vážím každého kontaktu a respektuji zásady zpracování osobních údajů.