17. epizoda Podle sebe

Nějak na mě přišlo, že mám o tomhle tématu mluvit, tak jsem zapla mikrofon a pustila se do toho. Zpětně, když jsem si tuto epizodu poslechla, uvědomila jsem si, že to může být TEN díl, který si poslechnete, když budete mít pocit, že je všechno na nic a věřím, že vám pomůže uvědomit si svou sebe-hodnotu a mít se rádi takoví jací jste, protože O TOM TO JE.

Sebeláska je tak často omílané téma na sociálních sítích, v médiích, ale umíme s tím jako jednotlivci dobře pracovat? Nezapomínáme tak trochu v tom našem běžném životě na to mít se rád? Bezpodmínečně?

To, že se mám ráda mi často pomáhá v různých náročnějších životních situacích, i proto vnímám, že je důležité o tomto tématu mluvit. Takže ať už je to pro vás klišé nebo ne, tohle téma do Podle sebe patří.

Tenhle podcast je hodně pomalý a je hodně ze mě. Berte to tedy celé jako takovou inspiraci a pokud si z toho něco vezmete a zlepšíte si třeba den, tak budu jedině ráda! 

 

Odkazy k podcastu: 

K poslechu ve vaší oblíbené aplikaci

Podpoř tvorbu podcastu

Baví vás Podle sebe, dává vám to smysl? Tvorbu podcastu můžete podpořit na platformě Patreon. 

Na co vaši podporu využiju? 

Peníze vnímám, že nejsou sprosté slovo. Je to pro mě energie. A té dávám do podcastu a práce s komunitou Podle sebe hodně. 
Chtěla bych, aby podcastování a tvorba aktivit okolo Podle sebe byla do budoucna moje pracovní náplň, i proto pokud vás podcast baví a zajímá, můžete mi pomoct tohoto snu dosáhnout. 

    Buďme spolu v kontaktu

    Do mailu posílám jen to co mi přijde důležité. V dnešní době vnímám, že to je jediný spolehlivý nástroj, jak se dostat do kontaktu s lidmi, kteří o to mají zájem. Velmi si vážím každého kontaktu a respektuji zásady zpracování osobních údajů.