22. epizoda Podle sebe

V tomto dílu si budu povídat se Soňou Jonášovou, zakladatelkou Institutu cirkulární ekonomiky v Česku. Ekologie, klimatická změna, odpady – to vše se v poslední době řeší v médiích ve velkém. A mně došlo, že se to tématu “podle sebe” dost týká, i proto jsem ráda, že i mezi vás můžu tento rozhovor přinést.
Se Soňou si povídáme na nejrůznější témata. Co má mnohem větší dopad? Celý rok třídit anebo využívat energii z obnovitelných zdrojů? Proč je Bali jedním z nejvíc znečištěných ostrovů? Proč už nemůžeme dál jen spotřebovávat? 
Taky se Soni ptám, co jí pomáhá být nad enviromentální skepsí.
Mluvíme taky o tom, že to co se kolem nás děje máme ve svých rukou a nikdo jiný to za nás neudělá.

Tak přeju příjemný poslech a budu ráda, když po poslechu dáte vědět, co si o těchto tématech myslíte vy!

  K poslechu ve vaší oblíbené aplikaci

  Analýza odpadů - skládka
  Soňa při komunikaci s médii
  Vyprahlá krajina
  Podpis spolupráce s H&M

  Fotky jsou z archivu Soni Jonášové

  Podpoř tvorbu podcastu

  Baví vás Podle sebe, dává vám to smysl? Tvorbu podcastu můžete podpořit na platformě Patreon. 

  Na co vaši podporu využiju? 

  Peníze vnímám, že nejsou sprosté slovo. Je to pro mě energie. A té dávám do podcastu a práce s komunitou Podle sebe hodně. 
  Chtěla bych, aby podcastování a tvorba aktivit okolo Podle sebe byla do budoucna moje pracovní náplň, i proto pokud vás podcast baví a zajímá, můžete mi pomoct tohoto snu dosáhnout. 

   Buďme spolu v kontaktu

   Do mailu posílám jen to co mi přijde důležité. V dnešní době vnímám, že to je jediný spolehlivý nástroj, jak se dostat do kontaktu s lidmi, kteří o to mají zájem. Velmi si vážím každého kontaktu a respektuji zásady zpracování osobních údajů.