26. epizoda Podle sebe

V dnešní epizodě se podíváme pod pokličku olomoucké firmě Šufánek, která vyrábí vynikající oříšková másla a další nejen oříškové produkty, které vyrábějí poctivě, bez cukru či dalších přidaných látek.

Sama jejich produkty dost ráda mlsám a zajímalo mě, kdo za tím vším stojí.

Moje pozvání do Podle sebe přijali zakladatelé – Marek s Matějem. V rozhovoru si povídáme nejen o tom, jak rozjeli svoje podnikání, co výroba másel obnáší.

Pro mě bylo povídání s nimi dost zajímavý, hlavně proto, že mám zkušenosti s podnikáním online, ale podnikání ve výrobě, to je dost jiná kapitola.

S mým mužem jsme měli navíc tu možnost je přímo i ve výrobě navštívit a vidět tak, kde jejich lahodné produkty vznikají. Vůni pražených oříšků jsme cítili už dole na parkovišti.

Pokud jste tedy někdy uvažovali, že byste se taky pustili do výroby nějakého produktu v potravinářském průmyslu anebo vás příběh této olomoucké, úspěšné firmy zajímá, tak jste tu správně!

Odkazy k podcastu:

  K poslechu ve vaší oblíbené aplikaci

  AD3838FC-146A-4E1B-B8A5-CBA902DFAC9B
  02AFA2FB-96D7-496B-9DB6-F9292BE7BFBE
  02CDC804-CD93-4332-B2F2-A00E26B77B1B

  Fotky jsou z archivu Šufánek.cz. 

  Podpoř tvorbu podcastu

  Baví vás Podle sebe, dává vám to smysl? Tvorbu podcastu můžete podpořit na platformě Patreon. 

  Na co vaši podporu využiju? 

  Peníze vnímám, že nejsou sprosté slovo. Je to pro mě energie. A té dávám do podcastu a práce s komunitou Podle sebe hodně. 
  Chtěla bych, aby podcastování a tvorba aktivit okolo Podle sebe byla do budoucna moje pracovní náplň, i proto pokud vás podcast baví a zajímá, můžete mi pomoct tohoto snu dosáhnout. 

   Buďme spolu v kontaktu

   Do mailu posílám jen to co mi přijde důležité. V dnešní době vnímám, že to je jediný spolehlivý nástroj, jak se dostat do kontaktu s lidmi, kteří o to mají zájem. Velmi si vážím každého kontaktu a respektuji zásady zpracování osobních údajů.