24. epizoda Podle sebe

V této epizodě si povídám s Veronikou Mouchovou, tvůrčí ženou a autorkou projektůVerunity art Wowo design. Možná znáte její ilustrace, které před pár měsíci vypustila do světa. 
 

V dalším projektu – Wowo design, vyrábí Verča se svým partnerem Tomem  dřevěné nádobí  či šperky.
Verča je pro mě taky nepřehlédnutelnou osobou na Instagramu, kde sdílí samu sebe, do hloubky, co má na srdci : O životě, partnerství, pocitech, těle – i tom, co jsme mimo něj. 
K poslechu tohoto podcastu vám doporučuju si uvařit něco dobrého, teplého a užít si klidnou notu našeho povídání s Veru. 
Přeju příjemný poslech! 

Odkazy k podcastu:

  Veru a její tvorba, kterou tvoří pod značkou Verunity art – Archiv Verči Mouchové. 

  K poslechu ve vaší oblíbené aplikaci

  Podpoř tvorbu podcastu

  Baví vás Podle sebe, dává vám to smysl? Tvorbu podcastu můžete podpořit na platformě Patreon. 

  Na co vaši podporu využiju? 

  Peníze vnímám, že nejsou sprosté slovo. Je to pro mě energie. A té dávám do podcastu a práce s komunitou Podle sebe hodně. 
  Chtěla bych, aby podcastování a tvorba aktivit okolo Podle sebe byla do budoucna moje pracovní náplň, i proto pokud vás podcast baví a zajímá, můžete mi pomoct tohoto snu dosáhnout. 

   Buďme spolu v kontaktu

   Do mailu posílám jen to co mi přijde důležité. V dnešní době vnímám, že to je jediný spolehlivý nástroj, jak se dostat do kontaktu s lidmi, kteří o to mají zájem. Velmi si vážím každého kontaktu a respektuji zásady zpracování osobních údajů.