Karty Podle sebe

Karty podle sebe, co vám můžou změnit život

Poznejte lépe sami sebe & své nejbližší

přeskočte "povídání o počasí"

Objevte sami sebe & své nejbližší

Karty obsahují sadu 52 otázek podle sebe, které můžete hrát buď sami se sebou, s partnerem či v partě kamarádů. Karty vám pomohou se lépe poznat. 

Balíček karet obsahuje: 
 • 52 hracích karet 
 • 2 prázdné karty, abyste si na ně mohli dopsat své vlastní otázky, které vás v průběhu hraní můžou napadnou
 • 1 info karta s intrukcemi

  Karty jsem původně vytvořila jen jako dárek pro manžela k narozeninám

  Jirkovi, mému muži, jsem věnovala prototyp karet
  k narozeninám, díky tomu mě taky napadl tento nápad zrelizovat nakonec i pro vás. Od té doby si je bereme vždycky když jdeme spolu na večeři nebo někam na procházku na výlet. A když máme náladu zabřednout konverzaci na nějaké zajímavé, hlubší téma, vytáhneme si kartu z balíčku. Většinou nás baví si zodpovědět na 1-2 karty a pak se nám konverzace plynule stočí k něčemu,
  k čemu nás karty dovedou.
  Karty Podle sebe

  "Skvělé na kartách je, že je můžete s přestávkami hrát celý život, přesně když na ně dostanete náladu. Věřím, že se vám objeví po ruce přesně tehdy, kdy je potřebujete."

  Hlubší a smysluplnější rozhovory

   Karty potěší: 

  • rodiče, kterým nezbývá na hlubší konverzace při péči o ratolesti mnoho času
  • partnery či kamarády, kteří si chtějí zpestřit své konverzace
  • jednotlivce (karty můžete hrát i sami se sebou)

  Objednávka karet

  450 Kč / balíček

  při objednávce 2 a více ks karet podle sebe, doprava zdarma (Odesíláme balíčky přes českou poštu a zásilkovnu)

  Osobně si můžete karty prohlédnout a zakoupit

  Nikdy jsem nechtěla, aby podle sebe byl jen podcast

  V prosinci 2018 jsem začala nahrávat podcast a už od začátku jsem věděla, že nechci, aby Podle sebe bylo jen o „pasivním“ poslouchání inspirativních příběhů, ale hlavně o tom, aby každý z vás vzal aktivně život do svých rukou a tvořil si ho Podle sebe. 

  Proto bych vám ráda pomohla dalšími navazujícími projekty na téma Podle sebe jako jsou víkendová setkání s workshopy, mastermind anebo právě teď tyto Karty, pro které nadešel správný čas. Věřím, že některé nápady je krásné nechat uzrát a vytáhnout je ve správný čas.
  Pevně věřím, že vám udělají a přinesou radost stejně jako mě. 

  FAQ

  Dobře se nalaďte, vytáhněte libovolnou kartu z balíčku, na které je otázka a na tu si upřímně odpovězte. Pokud vás daná otázka zavede asociací úplně jinam, je to v pořádku. Důležité je, aby karty pomohly vám, né abyste na ni přesně odpověděli. Pokud karty hrajete ve více lidech, postupně na otázku odpovídejte jeden po druhém. Nebojte si konverzování nad otázkami užít.
  Není cílem vytáhnout z balíčku co nejvíce karet. Cílem je mít sám se sebou nebo s lidmi okolo sebe hlubší, zajímavější konverzaci a k tomu karty slouží jako pomůcka. Může se tedy klidně stát, že vám bude stačit pro nastartování konverzace jen jedna karta.

  Do cca 2-3 pracovních dní od připsání platby na účet. 

  Odesílat karty do zahraničí neplánuju. Pokud máte nějakou konkrétní prosbu, napište mi prosím na linda@podlesebe.cz

  Díky kartám jsem teď v Portugalsku na 3týdenním tréninku pro trenéry NLP. Někdy k tomu, abychom se v životě správně rozhodli, stačí se správně zeptat. Proto fandím kartám podle sebe, které můžou mít podobný, transformující efekt na kohokoliv z vás.
  Jirka Martišek
  manžel & NLP lektor
  Karty mi udělaly velkou radost. Vlastně nám. Zahrnula jsem je do každodenního života a vozím je stále sebou. S kolegy při obědě, s přítelem ve vlaku, na návštěvě u rodiny, všude. Karty napoprvé překvapí, lidé jsou zaskočení, mají možná i strach prozradit něco o sobě, ale po chvíli se debata prohloubí a skutečně se poznáváme líp. Beru-li to čistě pro mě, dává mi to zamyšlení sama nad sebou, což v běžném životě jde těžko.
  Berta
  Posluchačka podcastu

  Linda Martišková, IČ: 03052869, Praha – Hostivař 1518, náměstí Přátelství, PSČ 102 00