Karty Podle sebe

Karty Podle sebe, co vám můžou změnit život

52 karet = 52 příležitostí k hlubokým konverzacím

Objevte sami sebe & své nejbližší

Karty obsahují sadu 52 otázek podle sebe, které můžete hrát buď sami se sebou, s partnerem či v partě kamarádů. Karty vám pomohou se lépe poznat. 

Balíček karet obsahuje: 
 • 52 hracích karet 
 • 2 prázdné karty, abyste si na ně mohli dopsat své vlastní otázky, které vás v průběhu hraní můžou napadnou
 • 1 info karta s instrukcemi
  Pro koho: 
  • pro jednotlivce (můžete si kartu s otázkou vytáhnout sami a odpovědět si na ni) 
  • pro páry (při čekání v restauraci na jídlo, na procházce lesem…)
  • pro skupinky (na chatu, na výlet, na cestu vlakem, před začátkem kurzu, prostě kamkoliv, kde chcete rozvinout hlubší diskuzi anebo lidi dobře naladit)

   "Skvělé na kartách je, že je můžete s přestávkami hrát celý život, přesně když zatoužíte po hlubší konverzaci. Věřím, že se vám objeví po ruce přesně tehdy, kdy je potřebujete."

   "Karty mi udělaly velkou radost. Vlastně nám. Zahrnula jsem je do každodenního života a vozím je stále sebou. S kolegy při obědě, s přítelem ve vlaku, na návštěvě u rodiny, všude. Karty napoprvé překvapí, lidé jsou zaskočení, mají možná i strach prozradit něco o sobě, ale po chvíli se debata prohloubí a skutečně se poznáváme líp. Beru-li to čistě pro mě, dává mi to zamyšlení sama nad sebou, což v běžném životě jde těžko."
   Berta
   Posluchačka podcastu Podle sebe

   Objednávka karet

   450 Kč / balíček

   Při objednávce 2 a více balíčků karet Podle sebe doprava ZDARMA

   Nikdy jsem nechtěla, aby podle sebe byl jen podcast

   V prosinci 2018 jsem začala nahrávat podcast a už od začátku jsem věděla, že nechci, aby Podle sebe bylo jen o „pasivním“ poslouchání inspirativních příběhů, ale hlavně o tom, aby každý z vás vzal aktivně život do svých rukou a tvořil si ho Podle sebe. 

   Proto bych vám ráda pomohla dalšími navazujícími projekty na téma Podle sebe jako jsou víkendová setkání s workshopy, mastermind anebo právě teď tyto Karty, pro které nadešel správný čas. Věřím, že některé nápady je krásné nechat uzrát a vytáhnout je ve správný čas.
   Pevně věřím, že vám udělají a přinesou radost stejně jako mě. 

   FAQ

   Dobře se nalaďte, vytáhněte libovolnou kartu z balíčku, na které je otázka a na tu si upřímně odpovězte. Pokud vás daná otázka zavede asociací úplně jinam, je to v pořádku. Důležité je, aby karty pomohly vám, né abyste na ni přesně odpověděli. Pokud karty hrajete ve více lidech, postupně na otázku odpovídejte jeden po druhém. Nebojte si konverzování nad otázkami užít.
   Není cílem vytáhnout z balíčku co nejvíce karet. Cílem je mít sám se sebou nebo s lidmi okolo sebe hlubší, zajímavější konverzaci a k tomu karty slouží jako pomůcka. Může se tedy klidně stát, že vám bude stačit pro nastartování konverzace jen jedna karta.

   Do cca 2-3 pracovních dní od připsání platby na účet. 

   Odesílat karty do zahraničí neplánuju. Pokud máte nějakou konkrétní prosbu, napište mi prosím na linda@podlesebe.cz

   "Díky kartám jsem teď v Portugalsku na 3týdenním tréninku pro trenéry NLP. Někdy k tomu, abychom se v životě správně rozhodli, stačí se správně zeptat. Proto fandím kartám podle sebe, které můžou mít podobný, transformující efekt na kohokoliv z vás."
   Jirka Martišek
   manžel & NLP lektor

   Linda Martišková, IČ: 03052869, Praha – Hostivař 1518, náměstí Přátelství, PSČ 102 00

   Partnerské obchůdky aneb kde seženete karty osobně