Ráda vás provedu k životu Podle sebe

koučink - linda martišková

V souladu se sebou a svým okolím

Před 12 lety mi došlo, že jsem to já, kdo má život ve svých rukou. Díky za to! Vydala jsem se na cestu seberozvoje a už z ní nikdy nesešla. Semináře, knihy, kurzy, výcviky, ale hlavně neustálé vylepšování a hledání životní cesty Podle sebe, vedoucí ke spokojenosti a radosti.

Nejen svoje myšlenky jsem začala před 4 lety šířit v rámci podcastu Podle sebe, vydala jsem seberozvojové karty s mým mužem Jirkou a v červnu 2021 jsem se posunula na další úroveň díky koučovacímu výcviku Koučink jako umění od Magdaleny Vokáčové. 

Žena, máma, partnerka, podnikatelka a nadšená průvodkyně životem podle sebe

Co spolu můžeme řešit?

PRÁCI

ŽIVOT

PODNIKÁNÍ

RODINU

VZTAHY

...tak aby to bylo podle vašich představ

Nejčastěji se mnou klientky řeší sebedůvěru, své strachy, work-life balanc, pomoc s rozhodováním, vztek, vztahy, kariérní posun.

A proč koučink?

Protože je to velmi praktický způsob, jak vylepšit svůj život, cítit se lépe, spokojeně, bez zbytečného balastu kolem a na “pozitivní” vlně. 

K práci využívám mj. metody art koučinku a NLP (práce s metaforou, obrázky, pohybem,…). 

Co říkají o spolupráci klientky?

Linda je báječná! Na každé setkání se těším minimálně týden dopředu. I když vím, že to s ní nebude jen příjemné povídání, ale výzva, která mě posune dál. Každé sezení přijdu za Lindou s úplně novým tématem, ve kterém se umí ale rychle zorientovat a vždy mi nabídne techniky, díky kterým udělám velký kus práce."
Eliška K.
Podnikatelka a máma
"Na paní Martiškové si cením toho, že umí člověka upřímně pochválit a také motivovat a povzbuzovat. V její přítomnosti se cítím příjemně a nemám potíže se jí s čímkoli svěřit. Davá mi skvělou zpětnou vazbu a snaží se, abych si dokázala sama odpovědět nebo vysvětlit, proč se v dané situaci nacházím nebo mám z určitých situací nepříjemné pocity. Uvědomila jsem si spoustu věcí, na kterých potřebuji zapracovat. Mám v paní Martiškovou velkou důvěru a vážím si toho, jak se mnou komunikuje a vede mě."
Helena D.

Jak bude spolupráce vypadat?

Koučink probíhá online přes Google Meet

Úvodní setkání (20 min) - zdarma

Úvodní “oťukávačka” v rámci které budete mít možnost poznat, jestli vám koučink se mnou dává smysl

Koučovací setkání (60 min) - 1200 Kč

5 koučovací setkání (60 min) - 5500 Kč

Zaujalo vás to?

Napište mi anebo zavolejte, ráda s vámi proberu, jestli je tento koučink pro vás, a co může přinést konkrétně vám.

linda@podlesebe.cz

+420 733 193 203