Nalaďte se na nový rok ujasněte si svou vizi a určete svůj směr pro rok 2024

7. ledna 2024, 12:30 – 15:30, centrum Olomouce

Zvu vás na inspirativní a jedinečný workshop, kde si vytvoříte svou nástěnku snů pro rok 2024. Nový rok přináší nové začátky. Přijďte si svůj “nový začátek” nadesignovat spolu s dalšími podobně naladěnými lidmi v centru Olomouce. 

Opravdu to funguje? Stačí si “správně” přát?! To nevím, ale rozhodně přát si, vědět co CHCI, místo neustálého opakování co NECHCI,  je užitečnější.. 

Co bude součástí workshopu? 

  • meditace a vizualizace – naladění se na tvorbu
  • tvorba nástěnky snů, vzájemná inspirace
  • skupinový koučink pro doladění vašich snů
  • materiály na tvorbu nástěnky 
  • drobné občerstvení 

Pro koho je workshop určen? 

Workshop je otevřen pro všechny, kteří chtějí aktivně pracovat na svých snech a cílech a ujasnit si, co chtějí v roce 2024.

Proč zrovna se mnou?

Osobně mám s nástěnkami skvělou zkušenost. Třeba letos na podzim k nám KONEČNĚ po mnoha letech přišel pozemek, kde budeme jednou tvořit život. 

Nástěnky mi pomáhají utřídit myšlenky a naladit se na to, co a jak chci. A magické je pozorovat v čase, jak se mi ty věci docela i plní. 


Zaváděcí cena: 

Jak se zúčastnit? 

Prosím, abyste si své místo rezervovali přes e-mail: linda@podlesebe.cz . Počet míst je 10, takže neváhejte se zaregistrovat a zajistit si své místo. 

Vaše místo bude rezervováno až po přijetí platby na účet: 1285419028/3030.

Deníky vám donesu na workshop.

Storno podmínky

Svou účast můžete zrušit 3 dny před konáním akce, tedy do půlnoci 4. 1., vrátím vám peníze. Později už částku vracet nebudu, ale můžete své místo posunout náhradníkovi. :))

Těším se na setkání s vámi, Linda Martišková