21. epizoda Podle sebe

Je tu další díl, rozhovor, s neuvěřitelnou ženou, tvůrkyní, mámou, podnikatelkou Luckou Harnošovou. 
Možná ji znáte díky jejímu projektu Alchymie ženy či knize, kterou vydala pro mámy a dcery, která se jmenuje Deník pro mámy a dcery. Dříve Lucka vedla obchod s ekologickým zbožím anebo se aktivněji věnovala šíření osvěty v oblasti kontaktního rodičovství. 
S Luckou si v rozhovoru povídáme mj. o tom, jak se jí daří být tvůrcem jejího života, jak Lucka pracuje s tím, když ji přijde nějaký nový nápad na projekt. Jak můžeme naši kreativitu rozproudit? Kde je míra dobročinnosti a kde a kdy už si říct o peníze? 
Povídáme si taky o Bali, rituálech anebo o nastavování hranic. 
Rozhovor jsme natáčeli v červnu 2019, tou dobou byla Lucka na Bali a já v Portugalsku. 
Na rozhovor s Luckou bych potřebovala tak týden, nicméně jsme se vmáčkli s naším povídáním do necelé hodinky. Už teď ale s Luckou víme, že jsme se neslyšely naposledy. 

Budeme s Luckou moc rády, pokud nám dáte po poslechnutí rozhovoru vědět, co vás v našem povídání zaujalo. 

Odkazy k podcastu:

Tip na knihu

  K poslechu ve vaší oblíbené aplikaci

  Lucka s dcerou nad Deníkem pro mámy a dcery - zdroj: Lucka Harnošová

  Podpoř tvorbu podcastu

  Baví vás Podle sebe, dává vám to smysl? Tvorbu podcastu můžete podpořit na platformě Patreon. 

  Na co vaši podporu využiju? 

  Peníze vnímám, že nejsou sprosté slovo. Je to pro mě energie. A té dávám do podcastu a práce s komunitou Podle sebe hodně. 
  Chtěla bych, aby podcastování a tvorba aktivit okolo Podle sebe byla do budoucna moje pracovní náplň, i proto pokud vás podcast baví a zajímá, můžete mi pomoct tohoto snu dosáhnout. 

   Buďme spolu v kontaktu

   Do mailu posílám jen to co mi přijde důležité. V dnešní době vnímám, že to je jediný spolehlivý nástroj, jak se dostat do kontaktu s lidmi, kteří o to mají zájem. Velmi si vážím každého kontaktu a respektuji zásady zpracování osobních údajů.