20. epizoda Podle sebe

Tato epizoda je vhodná pro všechny, kteří přemýšlí, že by rozběhli svůj vlastní projekt, příp. pro ty, kteří již svůj projekt mají, ale tuší, že by něco mohlo fungovat trošku lépe. Tento díl však může potěšit i všechny další zvídavce, které zajímá, jak se našim projektům daří. (Podle sebe, Psaní Hravě.cz
Nad tím, jak dělat, zlepšovat projekty přemýšlíme s Jirkou, mým mužem dnes a denně. Máme za sebou řadu úspěšných i méně úspěšných projektů, je to pro nás škola života, doslova. Zároveň nás hodně baví nad projekty přemýšlet, až bych řekla, že je to naše vášeň, i proto jsme se rozhodli s vámi podělit o naše zkušenosti, postřehy a poznání, které by se vám mohly hodit. 
V této epizodě vysvětlujem, co nám na vlastních projektech pomáhá/nepomáhá, proč je důležité bavit se se svými zákazníky, o tom, že konkurence je všude a jaký k ní máme postoj, sdílíme naši zkušenost z akceleračního programu od Impact HUB. 
Rádi bychom i touto epizodou inspirovali lidi k tomu, aby neskákali do podnikání po hlavě, ale aby postupnými krůčky dosáhli toho, co chtějí. Testovali, ptali se svých zákazníků, řekli si o peníze předem a hlavně dělali fakt služby produkty, které chtějí lidé a né jen tvůrci samotní. 
Budem moc rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, debatu k tomuto tématu. 

Odkazy k podcastu:

  K poslechu ve vaší oblíbené aplikaci

  Podpoř tvorbu podcastu

  Baví vás Podle sebe, dává vám to smysl? Tvorbu podcastu můžete podpořit na platformě Patreon. 

  Na co vaši podporu využiju? 

  Peníze vnímám, že nejsou sprosté slovo. Je to pro mě energie. A té dávám do podcastu a práce s komunitou Podle sebe hodně. 
  Chtěla bych, aby podcastování a tvorba aktivit okolo Podle sebe byla do budoucna moje pracovní náplň, i proto pokud vás podcast baví a zajímá, můžete mi pomoct tohoto snu dosáhnout. 

   Buďme spolu v kontaktu

   Do mailu posílám jen to co mi přijde důležité. V dnešní době vnímám, že to je jediný spolehlivý nástroj, jak se dostat do kontaktu s lidmi, kteří o to mají zájem. Velmi si vážím každého kontaktu a respektuji zásady zpracování osobních údajů.