Zásady zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje se mají dobře – v souladu se zákony EU o ochraně osobních údajů (GDPR).

 

KDO ÚDAJE ZPRACOVÁVÁ:

správce: Linda Martišková, IČO 03052869se sídlem Třasoňova 3344,/8a Kroměříž, 76701, vedená u živnostenského úřadu v Kroměříži. 

Údaje, které nám poskytnete, v nutném rozsahu zpřístupňujeme také těmto skupinám třetích stran: 

IT řešení, infrastruktura: především firmy Váš Hosting s.r.o. (IČO 24742252), Vyfakturuj.cz (IČO 24197190) a MailerLite (J. Basanavičiaus 15, LT-03108 Vilnius, Litva). 

Doprava: Zásilkovna s.r.o (IČO 28408306)

Platba: Gopay s.r.o. (IČO 26046768) – s údaji o vaší platební kartě nepřicházíme vůbec do kontaktu

 

JAKÉ ÚDAJE ZPRACOVÁVÁME:

Zpracováváme vaši e-mailovou adresu, pokud nám ji dáte, za účelem odběru novinek nebo účasti v online kurzech.

V případě nákupu zpracováváme údaje, které nám v rámci objednávkového procesu dáte, především vaše jméno, doručovací a fakturační adresu, e-mail a telefon. 

Pokud jste nám udělili souhlas s využitím osobních údajů pro účely marketingu, můžeme vaše jméno, e-mail a telefon předat společnosti Meta Platforms Ireland Limited za účelem měření výkonnosti našich reklam – ovšem vždy v zakódované podobě, ze které nelze zjistit původní osobní údaj.

 

JAK DLOUHO ÚDAJE ZPRACOVÁVÁME:

Doba zpracování údajů v případě odběru e-mailů není časově omezená, protože ani série e-mailů, které vám budeme posílat, nemá pevnou délku. Z e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit klikem na odkaz v patičce. Po odhlášení budeme vaše údaje z důvodu oprávněného zájmu ještě 30 dní zpracovávat (kvůli statistikám), ale už vám další e-maily nepřijdou.

 

JAKÁ MÁTE PRÁVA:

Ohledně zpracování vašich osobních údajů máte právo:

  • požadovat přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu, výmaz nebo omezení zpracování
  • na přenositelnost údajů
  • vznést námitku proti zpracování (pokud se vám něco nezdá, napíšete nám e-mail na objednavky@podlesebe.cz) a podat stížnost k Úřadu pro ochranu osobních údajů

Tyto Zásady byly aktualizovány 18. 8. 2023.