30. epizoda Podle sebe

Ve 30. epizodě si povídám s Luckou Harnošovou, kterou možná znáte už z 21. dílu podcastu, kde jsme si povídaly na téma Od oběti k tvůrkyni, o tom, jak si Lucka tvoří svůj život podle sebe. Moc oblíbený díl, pokud jste jej neslyšeli, tak určitě moc doporučuju.

A protože s Luckou se dá povídat nad mnoha tématy, tentokrát jsme se opět virtuálně potkaly, abychom trošku rozebraly téma nejen kontaktního rodičovství a mateřství. Povídáme si taky o Lucčiných zkušenostech s porodem, jak inspirovat ke kontaktnímu rodičovství i tatínky a o důležitosti toho, abychom jako ženy/mámy byly spokojené a pak svou spokojenost předávaly dál směrem do rodiny. 

Lucka má 2 dcery, 11 a 13 let, tudíž může výsledky kontaktního rodičovství pozorovat již s odstupem, což mě na tom baví nejvíc, že Lucka předává vlastní osobní zkušenost.
Myslím si, že tenhle díl je skvělý úvod k tématu kontaktního rodičovství pro nastávající rodiče anebo jako taková inspirace pro již unavené rodiče, kteří by chtěli zkusit dělat/tvořit nějaké věci u nich doma jinak.

Opět se nám v rozhovoru krásně prolíná téma “podle sebe”, z čehož mám pochopitelně velkou radost. Berte dnešní rozhovor jako takovou inspiraci, já si opravdu myslím, že by si to rodiče měli hlavně uzpůsobit, aby to vyhovovalo jim. O tom to celé je.

Odkazy k podcastu:

    K poslechu ve vaší oblíbené aplikaci

    Podpoř tvorbu podcastu

    Baví vás Podle sebe, dává vám to smysl? Tvorbu podcastu můžete podpořit na platformě Patreon. 

    Na co vaši podporu využiju? 

    Peníze vnímám, že nejsou sprosté slovo. Je to pro mě energie. A té dávám do podcastu a práce s komunitou Podle sebe hodně. 
    Chtěla bych, aby podcastování a tvorba aktivit okolo Podle sebe byla do budoucna moje pracovní náplň, i proto pokud vás podcast baví a zajímá, můžete mi pomoct tohoto snu dosáhnout. 

     Buďme spolu v kontaktu

     Do mailu posílám jen to co mi přijde důležité. V dnešní době vnímám, že to je jediný spolehlivý nástroj, jak se dostat do kontaktu s lidmi, kteří o to mají zájem. Velmi si vážím každého kontaktu a respektuji zásady zpracování osobních údajů.