Podle sebe vzniklo z čistého nadšení a radosti na konci roku 2018 jako podcast. Zakladatelka projektu Linda Martišková nastartovala projekt s velkou vizí, a to zlepšovat lidem životy inspirativním slovem či příběhy. Hlavními tématy jsou seberozvoj a cesty podle sebe

Je to neuvěřitelné, za ten necelý rok, co podcast běžel už si jej poslechlo bezmála 30 000 posluchačů. (Každou epizodu si v průměru poslechne 1200 lidí.) 

V dubnu 2019 vznikla myšlenka na karty Podle sebe, a to hlavně proto, aby posluchači podcastu Podle sebe aktivně mohli na svém rozvoji pracovat. Od samotné myšlenky po realizaci karet to trvalo celkem 3 měsíce a první balíčky poznávacích karet spatřily světlo světa v červenci 2019. Už dávno však nejsou karty jen pro posluchače, ale pro všechny, kteří by rádi uměli přeskočit „povídání o počasí“ nejen se svými blízkými. 

Ani jedna z aktivit by se nestala bez obrovské podpory Jirky, který byl a je u projektu od počátku. 

V roce 2019 proběhl i 1. meetup komunity Podle sebe a zároveň křest karet, večerní akce Smysluplné rozhovory či Ženský kruh.

Další podzim, v roce 2020, jsme vydali další edici karet, zaměřenou pro děti a dospělé. Máme na ni úžasné ohlasy. Děti, které nejsou obvykle tolik upovídané, tuto hru rádi hrají a rozpovídají se. 

Na podzim 2021 vznikla prozatím poslední edice karet, a to partnerská. Máme z ní obrovskou radost, i nám zpestřuje dlouhé partnerské večery. 

A protože jsem v roce 2021 zatoužila i na mateřské se posunout, nadělila jsem si koučovací výcvik Koučink jako umění od Magdaleny Vokáčové, a díky tomu konečně po letech se profesionalizuju v tom, co se již skoro 11 let sama učím a hltám. 

Do budoucna bychom rádi vytvořili další produkty, které by vám pomohly lépe poznat sami sebe a taky vás měli možnost pozvat na více rozvojových akcí, ve spolupráci i s jinými lektory sebe-rozvoje. Těšíte se? My moc! 

Byli jsme i v jiných podcastech jako hosté

Podle sebe v médiích

Blesk pro ženyprosinec 2021

Rodiče.com prosinec 2021

Mámin koutekprosinec 2020